DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 32-35 CHF/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozów
  • Telefon: +48515526657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

PRACA - ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI SZWAJCARIA - ZURICH.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ.

ZATRUDNIENIE od Maj, Czerwiec i w kolejnych m-ca 2024.
STANOWISKO PRACY HALE PRODUKCYJNE HALA MONTAŻOWA ZURICH.

Szwajcarski Pracodawca Zatrudni
ŚLUSARZY - METALLBAUMONTEUR NA PROJEKTY MONTAŻOWE DO SZWAJCARII.
Pracodawca Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Prace.

OFERTA Pracy dla Samodzielnych Ślusarzy i Teamów Dwuosobowych.
STAWKA 32 - 35 CHF brutto / godz. + DIETA 18 CHF netto / Dzień Pracy.

WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

W rozliczeniu Podatkowym w Szwajcarii Podatek Dochodowy 12 % - 20 %.
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik lub Pracodawca za Pierwszy Tydzień
pokrywa Koszty Zakwaterowania za Pracownika i minusuje z Jego Pierwszej Wypłaty.

Koszt Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ - Pokoje zawsze jednoosobowe.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

ZADANIA DO WYKONANIA
Prace Ślusarskie przygotowujące do Montażu Konstrukcji Stalowych.
Montaż Elementów do Konstrukcji - Prace na Maszynach Ślusarskich.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Kilkuletnie Doświadczenie Warsztatowe i Montażowe.
Znajomość jez. niemieckiego Poziom A2. - W Rozmowie Telefonicznej Komunikatywny.

Doświadczenie w Pracach Ślusarskich min 1 ROK.
Własne Auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.
Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne po stronie Pracownika.

Koszty Dojazdu do Szwajcarii po Stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy zainteresowanie
prosimy o przesyłanie aktualne CV w wersji niemieckiej ze zdjęciem lub Zdjęcie oddzielnie.

Jesteśmy do Państa Dyspozycji Służymy Doradztwem Personamlnym i Pomocą.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu Email [email protected]

BIURO T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676