DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 30 CHF/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter opon
MONTER OPON SAMOCHODOWYCH  -  SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni Monterów Opon Samochodów
Zatrudnienie  od   Listopad  , Grudzień  2023   i  od   Styczeń 2024.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

STAWKA  30,00 CHF brutto / godz.  WYPŁATY  DLA   PRACOWNIKÓW   CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %
Wysokość  Podatku   zależy od Kantonu od  wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

ZADANIA DO WYKONANIA
Wymiana Opon Letnich na Zimowe + Wulkanizacja.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE OD KANDYDATÓW - PROFIL KANDYDATA.
1. Doświadczenie w Wymianie Opon + Wulkanizacja
2. Znajomość Niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej -  POZIOM A2.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  Dokumentów  Aplikacyjnych.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE    CV      www.rekrutacja.kozow.eu     E-mail   [email protected]

BIURO   T + 48 515 526 657      T + 31 620 489 676