DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work4You Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Work4You.Global
  • Telefon: 324401474
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany
Dla naszego klientów w różnych regionach Szwajcarii poszukujemy kandydatów na stanowisko: \

Oferujemy
  • Wynagrodzenie od 30CHF Brutto/h
  • Dieta od 15CHF netto za każdy przepracowany dzień
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach szwajcarskich
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
Zakres obowiązków
  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia różne prace związane z budownictwem
Wymagania
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.