GLAZURNIK, PŁYTKARZ → ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE → SZWAJCARIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 33 CHF/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • stała praca na terenie Szwajcarii
  • przygotowanie powierzchni do położenia kafelek
  • układanie oraz docinanie płytek
  • wypełnianie spoin, prace wykończeniowe
  • mile widziane grupy glazurników (jedna osoba zna j. niemiecki)

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie jako glazurnik
  • umiejętność czytania rysunków, planów
  • mile widziane auto na dojazdy, własne narzędzia
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min. 1 osoba w grupie)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (32,50 CHF brutto/h + 18 CHF netto diety)
  • umowę bezpośrednio z pracodawcą ze Szwajcarii
  • gwarancję stałych i pewnych godzin pracy
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy (płatne po stronie pracownika)