DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 36-38 CHF/h
  • Firma: ADK SP. z o.o.
  • Kontakt: Adrian Kuklis
  • Telefon: 662954458
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Stanowisko: Elektryk Zurych 36-38 CHF/h

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA ⇒ ZAROBKI: 36-38 CHF / GODZ. BEZ DIETY ⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY ⇒ ZAKRES PRACY: INSTALACJE W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM I HANDLOWYM, STARYM BUDOWNICTWIE, NOWYM BUDOWNICTWIE, A TAKŻE ŚREDNIE I DUŻE PLACE BUDOWY.

Wymagania:

Ukończone szkolenie zawodowe lub asystent specjalistyczny + doświadczenie zawodowe. Możliwe również bez dyplomu + duża wiedza zawodowa, doświadczenie zawodowe. Dobra znajomość języka niemieckiego A2/B1, Zachowanie zorientowane na zespół Elastyczność, niezawodność. Sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez APLIKUJ TERAZ, udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat, dyspozycyjność, chęć do wyjazdu za granicę, posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:

Zarobki: 36-38 CHF / godz. bez diety, wg. taryfy – w zależności od kwalifikacji, przeznaczenia i miejsca pracy Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii. Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, na wypadek bezrobocia, emerytalnego i wypadkowego. Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą od 500-1000CHF / miesiąc Normalne dni robocze to od poniedziałku do piątku. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu.

Zgłoszenia na naszej stronie przez formularz www.adkpoland.eu