Rekrutacja - Kozow
dariusz kozów
dodano 5 miesięcy temu

Team Leader Monter Opon Samochodowych 38 - 40 CHF brutto / godz. Rekrutacja od Czerwiec 2024 - SZWAJCARIA.

Zurich Szwajcaria
38-40  CHF / h
Wyświetleń: 498Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

TEAM LEADER - PROWADZĄCY
MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski Pracodawca zatrudni Team Leaderów
do prowadzenia Drużyn Zespołów 2 - 4 Osobowych przy Wymianie Opon Samochodowych.

Rozmowy Rekrutacyjne   Maj i Czerwiec 2024.

Po Pozytywnej Rozmowie Rekrutacyjnej
Szkolenie Team Leaderów odbedzie sie w Lipcu / Sierpniu 2024.

Zatrudnienie od Pazdziernik / Listopad 2024 - Wymiana Opon Letnich na Zimowe.
Zatrudnienie od Marzec / Kwiecien 2025 - Wymiana Opon Zimowych na Letnie.

Miedzy Dwoma Okresami Zatrudnienia przy Wymianie Opon mozliwe jest
Zatrudnienie Pracownika w innej Branzy np. Motoryzacyjnej.

PRACODAWCA
Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
Stawka 38 - 42 CHF brutto / godz. w Zależności od Wieku i Doświadczenia.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

ZADANIA - ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI
Obsługa Komputera , Precyzyjny Odczyt i przekazanie Zespołowi
Niezbędnych Danych z Komputera  potrzebnych do Wymiany Opon w Samochodzie.

Odpowiedzialność za TEAM pod względem Bezpieczeństwa Pracy.
Znajomość Zasad BHP.

PROFIL KANDYDATA.
Doświadczenie w Wymianie Opon min. 1 Rok.
Znajomość Niemieckiego jest Wymagana Poziom A2 - Komunikatywny w Rozmowie.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę Akceptowana.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu od wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie
aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej ze Zdjęciem Kandydata

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu            E-mail   [email protected]

BIURO     T + 48 515 526 657       T + 31 620 489 676

Regulamin portalu Jober.pl

Dongen, Holandia
+48515526657
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.rekrutacja.kozow.eu e-mail [email protected]