• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Adecco Polska
  • Kontakt: Sandra Czok
  • Telefon: 723190275
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter wind

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter wind Schindler

Miejsce pracy: Zurich/Szwajcaria

Zadania:

• Montaż wind osobowych
• Programowanie i modernizacja wind osobowych
• Praca w systemie 1-zmianowym

Wymagania:

• Doświadczenie w montażu wind osobowych Schindler
• Umiejętność programowania wind
• Podstawowa znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

• Stałą prace na warunkach szwajcarskich
• Wynagrodzenie w wysokości 5900 CHF/brutto miesięcznie przy przepracowaniu 200h
• Umowę na okres nieokreślony po 3 miesiącach próbnych
• Wsparcie związane z formalnościami oraz organizacją zakwaterowania

Aplikacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku: APLIKUJ