DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Cieśla

Cieśla budowlany - Szwajcaria

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Szwajcaria

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą

  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

  • zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony

  • stała opieka polskiego koordynatora

  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • dobre warunki pracy, miła atmosfera

  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

  • Język obcy na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

  • Prawo jazdy i własny samochód

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Motywacja do pracy