dodano 4 miesiące temu

Ciesla, Dekarz

Zurich Szwajcaria
6500-7000  CHF / m-c
Wyświetleń: 413Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Praca od zaraz na szwajcarska umowę o pracy na czas określony przez szwajcarska agencje pracy.

  cieśla dachowy lub dekarz

Miejsce pracy: okolice ZÜRICH, Szwajcaria

WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego:  każdy powinien rozmawiać na poziomie A2
  • długoletnie doświadczenia (min 1 rok)
  • wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie cieśli dachowego lub dekarza.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • stolarz /cieśla/dekarz
  • odczyt dokumentacji i planów
  • budowa więźb dachowych
  • praca przy dachach
  • kladzenie pap i wykanczanie opierzen
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie: od 6000-6500 (zależy od doświadczenia) CHF na start i podwyżka po okresie próbnym.
  • 36-38CHF /godz w zaleznosci od doswiadczen. DIETY 15-18CHF /dzien
  • kwatera zapewniona
  • możliwe nadgodziny
  • premie i dodatki DIETY 15-18CHF / dzien (niezaleznie od odleglosci od firmy: za kazdy dzien)
  • pomoc przy dokumentach w Szwajcarii
  • szwajcarskie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę.

Proszę o wysyłanie CV na
( z dopiskiem Cieśla / Dekarz Szwajcaria)
Regulamin portalu Jober.pl

bezpośrednio dla firmy budowlanej

Berlin, Niemcy
+48 739479184
Osoba Kontaktowa
Valeria