DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 5 000-6 500 CHF/m-c
  • Firma: Borys-Personal
  • Kontakt: Klaudia Borys
  • Telefon: +491602163542
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz
Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: Stolarz - monter mebeli - monter mebli kuchennych - monter stolarki budowlanej.

Miejsce pracy: Szwajcaria (ZUG)

Opis stanowiska:
- Samodzielny montaż mebli zgodnie z rysunkiem technicznym
- Montaż mebli kuchennych
- Przebudowy stolarskie
- Montaż stolarki budowlanej

 Wymagania:
- Wyuczony zawód o profilu stolarza lub wieloletnie doswiadczenie (warunek konieczny)
- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracach montażowych
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
- CV w języku polskim lub w języku niemieckim

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 35, - CHF/h + 16 CHF/ dzień Spesen
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty od 168 do 180 godz. miesięcznie
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 500-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: [email protected]

Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00