• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: TalentPlace GmbH
  • Kontakt: Pawel Tacyk
  • Telefon: +41 41 552 08 02
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Recepcjonista

Firma TalentPlace GmbH jest międzynarodową, firma doradztwa personalnego, świadczącą usługi na terenie Niemiec i Szwajcarii. Posiadamy Pozwolenie na świadczenie usług pośrednictwa pracy wydane przez szwajcarski Staatssekretariat fur Wirtschaft SECO w Bernie. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu wykwalifikowanego personelu wspierając naszych klientów w poszukiwaniu kandydatów dla wielu branż na terenie Szwajcarii i Niemiec. Nasz zespół, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie, gwarantuje obu stronom: Pracodawcy i Kandydatowi profesjonalną współpracę na każdym etapie procesu rekrutacji oraz onboarding w nowym miejscu pracy.

Stanowisko: Front Office Agent / Recepcjonista /-tka

Miejsce pracy: Szwajcaria

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Obsługi gości, przeprowadzanie procesów meldowania i wymeldowywania,

  • Kontrola prawidłowości obciążeń oraz wszelkich transakcji dokonywanych przez gości,

  • Kontrola rachunków grupowych i konferencyjnych,

  • Reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi,

  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji.

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w.w. zawodzie,

  • Znajomość języka niemieckiego & francuskiego / angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Wysokiej kultury osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Odwiedź nasza strone www.talentplace.de

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt:

☎ Tel. +48 71 716 61 54,  ☎ Tel. +41 41 552 08 02, ☎ Tel. +49 0176 2251 8681

Prosze o wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).