• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-8 000 CHF/h
  • Firma: Gold Job
  • Kontakt: Michał Danisz
  • Telefon: 530252510
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz meblowy

Agencja pośrednictwa pracy Gold Job aktualnie poszukuje pracowników dla naszych kontrahentów na stanowisku:

   - STOLARZ MEBLOWY-

Miejsce pracy:
- St. Gallen - Szwajcaria

Opis stanowiska pracy:

- produkcja mebli

Wymagania:
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywaniu zleconej pracy
- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 (dobra znajomość języka niemieckiego)

- dyplom czeladnika

- własne auto

Warunki pracy:
- szwajcarska umowa o pracę
- wynagrodzenie 35 franków szwajcarskich brutto za godzinę

- dieta w wysokości 18 franków szwajcarskich za dzień pracy
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- praca na dłuższy okres czasu
- brak darmowego zakwaterowania

Czas rozpoczęcia pracy:
- od zaraz

Jeżeli masz jakieś pytania proszę dzwonić pod numer telefonu:

Kasia- 530252510

Prosimy od załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr. 101 poz. 926 ze zm.)