DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 4 500-5 500 CHF/m-c
  • Firma: H&R scouting AG
  • Kontakt: Enes Akalin
  • Telefon: 0041622122200
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz
STOLARZY

Poszukujemy doświadczonego stolarza / stolarza

Twoje zadania:

  • Prefabrykacja elementów konstrukcji drewnianych, zna dachy + ściany i inne elementy
  • Sucha konstrukcja (połączenie elementów z izolacją i suchymi materiałami budowlanymi)
  • Wyposażenie wewnętrzne produkowanych elementów/modułów
  • Montaż na miejscu wyprodukowanych elementów/modułów

Twój profil:

  • Udało Ci się pomyślnie ukończyć szkolenie stolarskie lub szkolenie równoważne
  • Możesz wykazać się kilkuletnim doświadczeniem zawodowym jako stolarz
  • Masz prawo jazdy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • 42 – 45 godzin pracy tygodniowo

Oferujemy:

  • Szwajcarska umowa o pracę
  • Organizacja noclegów
  • Pozwolenie na pracę w Szwajcarii

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie tą ekscytującą pozycją?
Czekamy na Twoje kompletne podanie zawierające życiorys (CV), zdjęcia i referencje. W każdej chwili jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności.

H&R scouting AG
Dammstrasse 5
5070 Frick
Schweiz
Tel: 0041 62 212 22 00