• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 31-32 CHF/h
  • Firma: Maxsimus Personal AG
  • Kontakt: Tomasz
  • Telefon: +48 459017529
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Monter Fasad Szwajcaria
Obowiązki :
- montaż fasad według projektu (dokładny zakres obowiązków zależy od danego zlecenia)

Wymagania:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B (własne auto)
- gotowość do pracy
Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach szwajcarskich
- atrakcyjna stawka za godzinę
- organizację zakwaterowania-
- cotygodniowe wypłaty na konto
- ubezpieczenie

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu :
+48 459017529

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV W JĘZYKU NIEMIECKIM