DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Easy Work Service Sp. z o.o.
  • Kontakt: Martyna EWS
  • Telefon: 507850421
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Różne lokalizacje
  • Państwo: Szwajcaria
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dekarz
Easy Work Service Sp. z o.o. (KRAZ 22504)

Oferujemy szwajcarską umowę na pełen etat.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Zakres obowiązków

  • Remont starego / nowego budownictwa
  • Obiekty mieszkalne i handlowe, naprawa, czytanie planów

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe lub minimum 2 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sprawność fizyczna i samodzielność

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako dekarz oraz dwie lub więcej z następujących umiejętności:

  • Dach skośny z dachówką, łupkiem, gontem itp.
  • Dach płaski z bitumem, dodatkowym PVC, płytami kamiennymi i / lub Sarnafil
  • Elewacje z eternitem, gontem itp.
  • Panele, konstrukcja wewnętrzna z izolacją termiczną, paroizolacja, pomiar dachu na dachach płaskich i spadzistych

Oferta:

  • Stawka godzinowa +/- 30 € brutto / godz. (w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia)
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Osoby spełniające wymagania oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje zapraszamy do wysyłania aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie oferty CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018) poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przesyłanie potencjalnym pracodawcom" za pośrednictwem portalu.