• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-6 000 EUR/m-c
  • Firma: Foxjobs AG
  • Kontakt: Lukasz Deorowicz
  • Telefon: +41 31 761 19 06 / +48 77 88 757 88
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Agencja pracy FOXJOBS AG poszukuje pracowników w branży elektrycznej do pracy na terenie Szwajcarii. Naszą jakość i renomę zawdzięczamy wykwalifikowanym fachowcom, którzy każdego dnia dbają o powodzenie projektów naszych klientów. Na rynku szwajcarskim firma istnieje od roku 2013.Od tego roku rekrutujemy także na terenie Polski na podstawie certyfikatu nr 18212.

Elektryk - Elektromonter

Miejsce pracy: Bern
Wynagrodzenie ok 6000CHF / 5200 EUR brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

Praca elektromontera na budowie najnowocześniejszego zakładu produkcji obrabiarek wraz z najnowszym technicznie centrum badawczo-rozwojowym „GF Machining Solutions” w Bösingenfeld, okolice Biel (kanton Bern), Szwajcaria

Wymagania:

  • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Dyplom ukończenia szkoły technicznej i/lub uprawnienia SEP
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku elektryka/elektromontera
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
  • Dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (min. 32 CHF brutto/h)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie
  • Pełny pakiet socjalny oraz ubezpiecznie

Wymagane dokumenty:
  1. CV
  2. Świadectwo / dyplom ukończenia szkoły technicznej / zawodowej
  3. Uprawnienia SEP (nie jest to wymóg konieczny w przypadku posiadania dyplomu ukończenia szkoły z tytułem elektryka lub elektromontera)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Foxjobs AG z siedzibą w Jegenstorf, Szwajcaria zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.