DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 34-36 CHF/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy
PRACA  - SZWAJCARIA - MECHANIK  SAMOCHODOWY  LKW
SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca  zatrudni   Mechaników  Samochodowych
Zatrudnienie od Listopad , Grudzień  2023  i  od  STYCZEŃ  2024.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarską Umowę o Pracę.

STAWKA 34 CHF - 36 CHF brutto / godz.    WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe.  Koszt Kwatery  od 180 - 220 CHF / Dobę.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii   12 - 20 %. Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
1. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
2.Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1).
3.Zawód Branżowy nie jest Wymagany.

ZADANIA DO WYKONANIA
Mechanika Samochodowa  Samochody LKW i PKW.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV         www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT        T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676