MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz

Praca od zaraz na szwajcarska umowe o pracy  na czas nieokreslony bezposrednio z szwajcarskim pracodawca bez polskich  podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o pracy. PRACA OD ZARAZ

Szwajcarska firma z okolic Bern lub Zürich(SZWAJCARIA) poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: okolice Bern lub Zurich lub Luzern (Szwajcaria)

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego: min A2, komunikatywnie
  • dlugoletnie doswiadczenia
  • Wyksztalcenie w zawodzie elektryka
  • Prawo jazdy (B)  mile widziane
  • Swiadectwo pracy i referencje po niemiecku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace malarsko budowlane, szpachlowanie
  • odczyt dokumentacji i planow

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: od 5600€ Brutto podstawy (od 30€ / godz wzwyz) mozliwe diety 12€ - 18€ w delegacjach na terenie Szwajcarii
  • po odliczeniu zakwaterowania (pojedynczy pokoj  za 350 - 450€) pozostaje netto na reke 3100 -3300€
  • nadgodziny mozliwe
  • dodatki za niedziele i swieta i nocki
  • regularne zjazdy do Polski mozliwe
  • szwajcarskie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem malarz Szwajcaria)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”