DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 5 120-5 440 CHF/m-c
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz budowlany
MALARZ - SZPACHLARZ  SZWAJCARIA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni  MALARZY BUDOWLANYCH  - REGIPSIARZY  - TROCKENBAU
Zatrudnienie od   27  Czerwiec , Lipiec   i w kolejnych miesiącach 2022.

PRACODAWCA  Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarską Umowa o Prace.

Oferta Pracy dla Teamów Dwuosobowych i Samodzielnych MALARZY.

STAWKA  32,00 - 34,00  CHF brutto / godz. + Dieta  14,00 -  18,00 CHF netto / Dzień Pracy.

 Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od  500 CHF do 800 CHF  / m-c . Pokoje zawsze jednoosobowe.

WYNAGRODZENIE  - WYPŁATA  DLA PRACOWNIKÓW  CO  TYDZIEŃ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
doświadczenie w branży , niemiecki  na poziomie  Rozmowy Rekrutacyjnej.
Własne AUTO  do wyjazdu do Szwajcarii  nie jest wymagane ale Firma nie posiada AUT SŁUZBOWYCH.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

ZADANIA  w zależności od Zleceń
Prace Wstępne ,  Prace Malarskie + Tapetowanie , Montaż  Płyt R-G, Szpachlowanie.

Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

APLIKACJE - KONTAKT     REKRUTACJA - KOZOW

PL  +48 515 526 657   NL  + 31 620 489 676

E-mail   [email protected]      www.rekrutacja.kozow.eu