DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 34-36 CHF/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik
PRACA  - SZWAJCARIA - LAKIERNIK  SAMOCHODOWY -  AUTOSPLENGER.
SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca Zatrudni   Blacharzy Samochodowych .
Zatrudnienie  od  Kwiecień  , Maj  i w kolejnych  m-cach  2023.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarską Umowę o Pracę.

STAWKA   34,00  CHF - 36,00 CHF brutto / godz.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe. Koszt Kwatery  od 700 - 900 CHF / m-c.

WYPŁATA  DLA PRACOWNIKÓW  CO  TYDZIEŃ.

WAZNE !!
W rozliczeniu  Podatkowym  od Kwoty  Brutto  / m-c   minusuje  się   od 10 - 15 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
1. Kilkuletnie doświadczenie w Branży.
2.Zawód nie jest Wymagany.
3.Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 ).

ZADANIA DO WYKONANIA
  • ZADANIA DLA LAKIERNIKÓW SAMOCHODOWYCH
  • Ustalanie zakresu napraw lakierniczych
  • Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
  • Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
  • Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
  • Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
  • Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
  • Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
  • Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
  • Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac.
Własne Auto do Wyjazdu nie jest Wymagane , ale Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie   CV  aktualne w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV         www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT       Kozów Darek    T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676