DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 34-36 CHF/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozów
  • Telefon: +48515526657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy

PRACA - SZWAJCARIA - BLACHARZ SAMOCHODOWY - AUTOSPLENGER.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski Pracodawca Zatrudni Blacharzy Samochodowych.
Zatrudnienie od LUTY / MARZEC 2024  i w Kolejnych Miesiącach.

Lokalizacja Pracy  w Zależności  od Konkretnych Zleceń.

PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarską Umowę o Pracę.

STAWKA 34,00 CHF - 36,00 CHF brutto / godz.

Dieta  ( 15 - 16 CHF netto za Dzień Pracy ) nie  jest Obligatoryjna
wiec  Wypłacanie Diety  zależy od Szwajcarskiej Agencji Pracy.

Wypłaty Dla Pracowników co Tydzień.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla Pracowników Pokoje zawsze jednoosobowe.

Koszt Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %.
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

ZADANIA
Blacharstwo Samochodowe Samochody PKW lub LKW.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA.
Kilkuletnie doświadczenie w Branży.
Zawód nie jest Wymagany.
Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2).
Własne Auto do Wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Koszty Dojazdu do Szwajcarii po Stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
prosimy o przesyłanie Aktualnych CV w wersji niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu         E-mail [email protected]

BIURO   T + 48 515 526 657      T + 31 620 489 676